«Шукаємо та ростимо таланти України» – в Житомирі

15.05.2015 12:21 Версія для друку
840

14 травня в Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера відбувся п’ятий Всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих виконавців «Шукаємо та ростимо таланти України». Фестиваль започатковано Житомирським інститутом культури і мистецтв під патронатом Управління культури, Управління освіти і науки, Департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, а також Управліннями культури, освіти і науки Житомирської обласної ради та Житомирської обласної філармонії.

 

Для об’єктивного результату оцінювало учасників журі у складі 11 осіб, серед яких були представники різних галузей мистецтв. Очолив журі начальник управління культури облдержадміністрації, народний артист України Юрій Григорович Градовський.

 

Географія фестивалю з кожним роком все ширшає. Цього року талановиту молодь представили 5 областей України: Житомирська, Київська, Львівська, Рівненська та Вінницька.  Учасники виступали у 4-х номінаціях: вокальне, інструментальне, хореографічне мистецтва та художнє слово.

 

Директор Житомирського інституту культури і мистецтв Леонід Іванович Данчук нагородив подяками учасників фестивалю та оголосив список найкращих виконавців.

 

 1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

5

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців