«Теплі» кредити для ОСББ та ЖБК стали ще вигіднішими

17.02.2017 16:20 Житомирська область, теплі кредити, ОСББ, ЖБК, вигідні умови Версія для друку
336

1З початку 2017 року знято обмеження щодо граничної суми відшкодування по «теплих» кредитах для ОСББ та ЖБК,  завдяки змінам до Програми стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирщини щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2015-2018 роки,  ініційованим головою облдержадміністрації Ігорем Гундичем та підтриманим депутатами обласної ради.

 

Відтепер, ОСББ та ЖБК Житомирщини почали отримувати відшкодування частини «теплого» кредиту за обласною програмою у розмірі 10% без граничних обмежень, як це було раніше. Це дозволить здійснювати більш комплексну енергозберігаючу модернізацію багатоквартирних будинків.

 

Лише за перший місяць 2017 року 4 ОСББ отримали відшкодування з обласного бюджету на впровадження таких заходів на загальну суму майже 100 тис. грн.

 

За інформацією щодо умов дії обласної програми «теплих» кредитів звертатись до департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації, за телефонами 47-46-42, 47-46-44

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців