13 бійців АТО повернулися до повноцінного життя завдяки протезному підприємству на Житомирщині. ФОТО

24.03.2016 17:25 Житомирська область, учасники АТО, протези, ортопедичне взуття Версія для друку
691  

У Житомирі функціонує підприємство, яке допомагає учасникам антитерористичної операції після втрати кінцівок або проблем з ними повертатися до повноцінного життя. Це Житомирське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство.

 

Його історія почалася ще з 1944 року, проте на сьогодні воно залишається одним з кращих у галузі та має висококваліфікованих спеціалістів.

 

Директор підприємства Олександр Бортник розповів, що з початку антитерористичної операції на сході України на підприємстві отримали допомогу вже 13 бійців. З них двоє проходять ортезування у цьому році (ортез – спеціальне медичне пристосування, яке використовується для забезпечення допомоги суглобам).

 

Учасники АТО мають можливість безкоштовно отримати протези, ортези та ортопедичне взуття. Максимальна сума для протезу, яку відшкодовує держава, становить 270 тис. грн. Крім того, пацієнти перебувають під постійним наглядом фахівців, отримують технічний супровід, консультативну допомогу по експлуатації протеза та реабілітаційним заходам, навіть якщо учасник АТО протезування проходив за кордоном.

 

Підприємство використовує передові світові технології та має можливість закуповувати комплектуючі з Англії, Німеччини та Японії – все для комфорту своїх клієнтів.

 

Заклад знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Гоголівська, 103. Тел.: (0412) 36-04-78.

 

Нагадуємо, що Міністерство соціальної політики України визначило Житомирське ДЕПОП надавачем послуг щодо забезпечення інвалідів, учасників АТО та інших категорій населення області засобами реабілітації.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців