57 закладів області перевірили працівники ДСНС на дотримання вимог пожежної безпеки

12.04.2018 11:45 Житомирська область, ДСНС, перевірки, пожежна безпека, об’єкти, заклади Версія для друку
369

З 2 квітня працівники Управління ДСНС України у Житомирській області розпочали перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей – стан техногенної та пожежної безпеки перевірили у 57 закладах.

 

Про це повідомляє Управління ДСНС України у Житомирській області.

 

«Станом на 11 квітня 2018 року проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки 57 закладів. З них – 44 дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, 13 торговельних підприємств (торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищні та дозвіллєві заклади. За порушення вимог пожежної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 56 керівників закладів та відповідальних посадових осіб, до Житомирського окружного адміністративного суду 2 позовні заяви на призупинення експлуатації об’єктів», – йдеться у повідомленні.

 

Перевірки проводили 78 працівників Управління ДСНС.

 

Загалом перевіркам на Житомирщині підлягають 1420 об’єктів: 172 торговельні центри, 42 лікувальні заклади та 1 тис. 2006 шкіл і дитячих садків.

 

Довідково: Перевірки торгівельно-розважальних закладів, загальноосвітніх та дошкільних дитячих закладів і закладів охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням, розташованих на території Житомирської області проходять на виконання протокольного рішення за результатами засідання Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 11 та наказу ДСНС № 202 від 29.03.2018 р., наказу Управління ДСНС від 30.03.2018 № 141.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців