6 червня ще 11 ОТГ Житомирщини отримають у власність землі сільськогосподарського призначення

5.06.2018 18:21 Житомирська область, громади, ОТГ, земля, Держгеокадастр, передача, Ігор Гундич Версія для друку
355

1Ще 11 об’єднаних громад Житомирщини отримають у комунальну власність землі сільськогосподарського значення.


Акт приймання-передачі земель підпишуть 6 червня о 12.30 год. голови ОТГ та Держгеокадастр, – інформують у Головному управлінні Держгеокадастру України у Житомирській області.


Перша громада – Потіївська – одержала відповідний акт ще у квітні 2018 року. Тепер у розпорядженні ОТГ – земельні ділянки загальною площею 1339 га.


Голова ОДА Ігор Гундич підкреслює, що ініціатива керівництва держави щодо передачі земель у власність ОТГ на Житомирщині швидко запрацювала: у січні Уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність ОТГ, а вже у квітні перша громада області скористалася своїм правом.


«Передача земель у комунальну власність об’єднаним територіальним громадам – це правильний крок. Громади мають розуміти, як цими землями можна користуватися і як отримувати податки до місцевого бюджету. Адже від цього залежить, скільки коштів вони згодом зможуть направляти на ремонт доріг, шкіл і свій розвиток», – сказав голова ОДА Ігор Гундич.


Довідково: Розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 р. № 60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців