• Карта сайту
 • З метою забезпечення безумовного виконання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу  Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» в області проводиться відповідна робота щодо реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

   

  Надання публічної інформації Житомирською обласною державною адміністрацією  здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

   

  Протягом І кварталу 2018 року до обласної державної адміністрації надійшло  164  запити  на публічну інформацію, що на 94 запити більше ніж за відповідний період 2017 року (70 запитів),  у яких порушено 264 питання.

   

  Із загальної кількості запитів надійшло поштою – 10; електронною поштою – 140; подано особисто – 14.

   

  Від фізичних осіб надійшло 102 запити, від юридичних осіб – 53, громадських організацій – 1, від ЗМІ – 8.

   

  За результатами розгляду запитів задоволено 159 запитів на публічну інформацію, 5 запитів  відповідно до статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано за належністю розпорядникам інформації.

   

  Найбільш запитувана інформація з питань охорони здоров’я – 7,3% від загальної кількості, екології та природних ресурсів – 6,7%, соціального захисту – 3%, освіти і науки – 2,4%, аграрної політики та земельних відносин – 1,8%.

   

  На запити, що надійшли до облдержадміністрації, надано відповіді запитувачам у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

   

  Належним чином організовано широке інформування населення про права громадян, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації», своєчасне оприлюднення проектів рішень, що підлягають обговоренню.

   

  На сайті обласної державної адміністрації створено постійно діючий розділ «Доступ до публічної інформації», в якому публікуються нормативно-правові акти, що регламентують доступ до публічної інформації, розміщені електронна та  письмова форми подання запиту на отримання публічної інформації, також реєстр публічної інформації  та статистичні дані щодо розгляду запитів.

   

  Реалізація заходів щодо виконання в області Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року № 1277 «Питання системи обліку публічної інформації» продовжується.