Антикорупційні лінії прямого зв'язку. Інформація про сектор

Антикорупційні лінії прямого зв'язку


   У разі виявлення фактів вчинення корупційних правопорушень особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, телефонуйте на ”Антикорупційні лінії прямого зв’язку” спеціально уповноважених суб’єктів, які безпосередньо здійснюють у межах своєї компетенції заходи щодо виявлення, припинення та розслідування корупційних правопорушень.

 

Назва спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції   Номери телефонів  Режим роботи
Прокуратура Житомирської області  37-24-22

Щоденно

 (крім вихідних)
з 9.00 до 18.00

Управління МВС України в Житомирській області  40-74-93
22-28-93
Щоденно в цілодобовому режимі
Управління служби безпеки України в Житомирській області  37-21-52
40-51-25
Щоденно в цілодобовому режиміВитяг із Закону України ”Про засади запобігання і протидії корупції”


Стаття 20. Державний захист осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції 

1. Особа, яка надає допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривач), - особа, яка добросовісно (за відсутності корисливих мотивів, мотивів неприязних стосунків, помсти, інших особистих мотивів) повідомляє про порушення вимог цього Закону іншою особою.

 

2. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави. За наявності загрози життю, житлу, здоров'ю та майну осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, або їх близьких осіб, у зв'язку із здійсненим повідомленням про порушення вимог цього Закону, правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України "Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві".

 

3. Особа не може бути звільнена чи примушена до звільнення, притягнута до дисциплінарної відповідальності чи піддана з боку керівника або роботодавця іншим негативним заходам впливу (переведення, атестація, зміна умов праці тощо) у зв'язку з повідомленням нею про порушення вимог цього Закону іншою особою.


4. Державні органи, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування забезпечують умови для повідомлень їх працівниками про порушення вимог цього Закону іншою особою, зокрема через спеціальні телефонні лінії, офіційні веб-сайти, засоби електронного зв'язку.


5. Повідомлення про порушення вимог цього Закону може бути здійснене працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).


   Вимоги до анонімних повідомлень про порушення вимог цього Закону та порядок їх розгляду визначаються цим Законом.

 

   Анонімне повідомлення про порушення вимог цього Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення про порушення вимог цього Закону підлягає перевірці у строк не більше п'ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у зазначений строк перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, керівник відповідного органу або його заступник продовжують строк розгляду повідомлення до тридцяти днів від дня його отримання.


   У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про порушення вимог цього Закону керівник відповідного органу вживає заходів до припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у разі виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції.


Інформація про сектор

 

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

 

Назва установи  Житомирська обласна державна адміністрація 
Поштова адреса  10014 м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1
Електронна адреса ztoda@ukrpost.ua
Адреса веб - сайту www.oda.zt.gov.ua


   Посадові особи сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації, які надають методичну та консультаційну допомогу з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства, роз’яснення щодо його практичного застосування, порядку проведення спеціальної перевірки, заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, дотримання вимог законодавства щодо урегулювання конфлікту інтересів тощо.

 

Прізвище, ім’я та по батькові  Посада 

Контактні телефони

 

Електронна адреса

Будішевський

Юрій Жоржович

Завідувач сектору

з питань запобігання та виявлення корупції

апарату облдержадміністрації

 47-50-12
ztoda_6@ukrpost.ua

Хабчук

Олег Матвійович

Головний спеціаліст сектору

з питань запобігання та виявлення корупції

апарату облдержадміністрації

 47-51-25
ztoda_6@ukrpost.ua


   Щочетверга з 14.00 до 16.00 години діє пряма телефонна лінія ”Суспільство проти корупції” за участю працівників сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації та управління державної служби Нацдержслужби України в Житомирській області. 

   

   У цей час мешканці області можуть скористатися телефоном прямої телефонної лінії (0412)  47- 06- 01, ставити її учасникам питання щодо застосування антикорупційного законодавства, порядку проведення спеціальної перевірки, заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, дотримання вимог законодавства щодо урегулювання конфлікту інтересів тощо.

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови обласної державної адміністрації 19.08.2014 № 233
"Про затвердження Положення про уповноважений підрозділ – сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації у новій редакції

ПОЛОЖЕННЯ про уповноважений підрозділ - сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

До уваги переселенців

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Чорнобильські дзвони, 30 років потому

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців