Архів новин

«Без України не може бути глобальної безпеки і безпеки в Європі», - заявив Президент України Петро Порошенко в коментарі для представників засобів масової інформації в рамках участі у Мюнхенській безпековій конференції.

докладніше

Жителі Житомирщини продовжують проводити збори релігійних громад та переходити із УПЦ Московського патріархату до єдиної Православної церкви України. Так громада с. Двірець Житомирського району стала 30-ю в області, яка виявила бажання перейти до ПЦУ.

докладніше

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич уже не вперше у вихідні перевіряє хід робіт на об’єктах, які реконструюють в області. Адже впевнений, що виїзд на роботи без попередження – це найкращий технагляд для підрядників.

докладніше

Пакет так званих «Азовських санкцій» щодо Росії за її агресію проти українських військовослужбовців та захоплення у полон українських моряків і кількох кораблів в цілому обговорено і затверджено.

докладніше

На Житомирщині вже 29-а релігійна громада провела збори і жителі після голосування прийняли рішення про перехід із УПЦ Московського патріархату до Православної Церкви України.

докладніше

Сьогодні у Житомирі Аспен Інститут Київ провів зустріч-бесіду «Суспільство діалогу» з представниками бізнесу, громадськими активістами, представниками муніципальної влади, медіа та культури.

докладніше

Високівська ОТГ на Житомирщині – найменша громада в області, проте з великими досягненнями та успіхами. Завдяки ініційованій Президентом України реформи децентралізації за три роки існування цієї ОТГ жителі вже оцінили масштаби змін та прагнуть надалі розвивати свою територію. Десятки проектів планують реалізувати й у найближчі три роки.

докладніше

Жителі Вільської об’єднаної територіальної громади обрали проекти, які хочуть, аби їх втілили у життя та разом із головою ОДА Ігорем Гундичем затвердили перспективний план розвитку на 2019-2021 роки.

докладніше

Сьогодні, 15 лютого, на підсумковій колегії управління охорони здоров’я ОДА медики Житомирщини підбивали підсумки своєї роботи за 2018 рік та окреслили пріоритетні напрямки розвитку галузі охорони здоров’я на поточний рік.

докладніше

Два жителі Житомирщини отримали державні нагороди від Президента України Петра Порошенка з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

докладніше

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців