Батальйон «Полісся» повернувся з навчань. ФОТО

12.06.2015 16:02 Версія для друку
1045

Сьогодні з навчань до Житомира повернувся батальйон оборони краю «Полісся».

 

5-12 червня по всій Україні  проводилися навчання територіальної оборони,  до яких долучилася і Житомирська область. Сьогодні, 12 червня із таких навчань повернулись бійці батальйону оборони краю «Полісся» та осередків  з Коростеня, Бердичева і Овруча.

 

Тема навчання передбачала проведення контрдиверсійних операцій, оборону своїх територій та наступ і умовне знешкодження інших. «Представники Генерального штабу Збройних Сил України від управління сил спеціальних операцій, які проводили навчання, оцінили нашу роботу добре, тому що із завданнями ми впоралися», – розповідає керівник батальйону оборони краю «Полісся» Олег Умінський.

 

Захід підтримали Житомирська обласна адміністрація, яка надала пальне, міська рада допомогла з харчачи та пальним, військовий комісаріат організував отримання зброї та імітації, ГАЇ видала екіпажі, а управління СБУ в Житомирській області долучила працівників до роботи.

 

«Житомирщина завжди в питаннях безпеки та патріотичного виховання знаходиться в авангарді, саме тому до цього процесу долучилася і обладміністрація. Це черговий приклад, коли громадськість, влада і правоохоронні органи працюють злагоджено, в одному напрямку, тому що наша безпека знаходиться тільки в наших руках і ми максимально будемо підтримувати все на належному рівні», – каже заступник голови обладміністрації Ярослав Лагута.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців