• Карта сайту
 • Як отримати державну підтримку при реалізації енергозберігаючих заходів?

  Для участі у державній Програмі треба звернутись до уповноважених установ (банків).

  докладніше

  Як пройшло перше пленарне засідання 4 сесії облради. ФОТОРЕПОРТАЖ

  Сьогодні, 31 березня, відбулося перше пленарне засідання 4 сесії Житомирської обласної ради сьомого скликання. Депутати розглянули близько 50 питань.

  докладніше

  Контрактна армія: вакансії у Збройних Сил України

  Інформація про наявність вакансій за військові частини Збройних Сил України знаходяться у обласних та районних військових комісаріатах України. Перелік вакантних посад, щомісячно оновлюється на підставі заявок з військових частин Збройних Сил України.

  докладніше

  Депутати внесли зміни до Програми, яка стосується шефської допомоги

  Зміни, які вносяться до Програми, стосуються надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України, закріпленим за Житомирською областю.

  докладніше

  До уваги громадських організацій! Встигніть подати заявки до Координаційної ради

  На Житомирщині буде створена Координаційна рада сприяння розвитку громадянського суспільства з метою взаємодії між органами державної влади, місцевого самоврядування та організаціями громадянського суспільства.

  докладніше

  Петро Порошенко: Ми не здаємось, не дивлячись на тиск, з яким ми стикаємося щодня на зовнішніх і внутрішніх фронтах

  Під час виступу на форумі "Битва України за свободу триває" у Вашингтоні Президент наголосив, що для "забезпечення успіху, нам необхідно забезпечити стійке перетворення України".

  докладніше

  Робота ГУ Держгеокадастру області буде переглянута

  Депутати та активісти не задоволені термінами розгляду заяв від учасників АТО на отримання земельних ділянок, причинами відмов та переліком документів для подачі заяви.

  докладніше

  На Житомирщині будуть підписувати угоди між обласною та місцевими радами

  Сьогодні, 31 березня, депутати Житомирської обласної ради під час 4 сесії затвердили угоду між обласною, районними, міськими радами та сільськими, селищними радами об’єднаних територіальних громад.

  докладніше

  Лікарі області будуть отримувати премію до Дня медичного працівника

  Під час четвертої сесії обласної ради сьомого скликання 53 депутати проголосували за затвердження обласної щорічної медичної премії імені О.Ф. Гербачевського.

  докладніше

  Надходження до бюджету області у 2015 році зросли до 2,5 млрд. грн.

  Про це повідомив голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський на четвертій сесії обласної ради.

  докладніше