Більше 15 тис. дітей області вже відпочили у дитячих таборах

11.07.2017 14:53 Житомирська область, діти, літо, оздоровлення, відпочинок, табори Версія для друку
253

1На Житомирщині вже охоплено оздоровленням і відпочинком за бюджетні кошти 15 тис. 741 дитину, що становить 65% від запланованого.

 

Про це повідомляє управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

 

Загалом в обласному бюджеті на 2017 рік передбачено 15 млн 485,8 тис. гривень на придбання путівок до дитячих оздоровчих закладів. За ці кошти оздоровити та відправити на відпочинок планується 24 тис. 221 дитину.

 

Станом на 8 липня 2017 року за кошти обласного бюджету управлінням придбано 1 тис. 298 путівок до оздоровчих закладів обласної комунальної власності.

 

У червні в області працювало 298 пришкільних таборів, які відвідувало 17 тис. 505  дітей, що становить 14,5 %. Працювали 456 мовних таборів, в яких вивченням іноземних мов охоплено 12495 дітей. 7 шкіл Житомирської області стали переможцями Всеукраїнського конкурсу «Go Camps».

 

Довідково.  Управління сім'ї, молоді та спорту у травні  направляли дітей на оздоровлення до:

  • дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Дзвіночок» комунального підприємства Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші» Житомирської обласної ради;
  • дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Лісова казка»  обласного санаторію радіаційного захисту для дорослого і дитячого населення Житомирської обласної ради;
  • сезонного оздоровчого закладу «Лісовий берег» обласного медичного центру вертебрології і реабілітації Житомирської обласної ради. 

 

Також з початку року до УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) за путівками, наданими Міністерством соціальної політики України було направлено 168 дітей, до ДЦ «Артек» – 135 дітей.

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців