Більшу зарплату отримали сімейні лікарі медичних закладів, що підписали договір з Нацслужбою здоров’я

8.08.2018 15:53 Житомирщина, медична реформа, Нацслужба здоров'я Версія для друку
177

Перші підвищені зарплати отримали медики у закладах, які перейшли на нову модель фінансування за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». У липні Нацслужба здоров’я оплатила за тарифами за медичне обслуговування пацієнтів 255,3 млн грн. у 161 медичний заклад первинної медичної допомоги.

 

Про це інформує Міністерство охорони здоров’я України. У закладах, які підписали договори з Нацслужбою здоров’я діє гнучкий підхід до формування зарплат. Тепер керівники цих медзакладів можуть встановлювати рівень зарплатні в залежності від кількості декларацій, які підписав лікар, або інших показників. Рішення щодо зарплатної політики у кожному конкретному медичному закладі ухвалює колектив, тому підхід до оплати праці та момент початку підвищення відрізняється у кожному закладі.

 

Так у липні сімейний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Довбиської селищної ради отримала після оподаткування зарплату в сумі 7,5 тис. грн. Ще місяць тому, у червні, оклад цього ж лікаря складав 3,4 тис. грн. після оподаткування.

 

Нагадаємо, за даними управління охорони здоров’я облдержадміністрації, до Національної електронної системи охорони здоров’я «eHealth» вже приєднались 57 медичних закладів Житомирщини та 817 лікарів. Станом на 8 серпня жителі підписали 536 тис. 534 декларації, а це – понад 43% населення області. Тоді як в Україні середній показник становить 32,4%.

 

Серед лідерів за темпами підписання декларацій – Довбиська ОТГ (80,8%), Баранівська ОТГ (63,1%), Тетерівська ОТГ (62,7%), Овруцька ОТГ (62,6), Чуднівський район ( 60,7%).

 

З липня 8 закладів первинної медичної допомоги Житомирської області, серед яких 1 приватний, вже отримують кошти за кожного пацієнта від  Національної служби здоров’я України.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців