Черняхівська гімназія по вул. Червоноармійській, 14, у смт Черняхів – реконструкція покрівлі з утепленням фасадів

 

Основною цільовою категорією, на яку буде спрямовано розроблення проекту «Реконструкція покрівлі з утепленням фасадів Черняхівської гімназії по вул. Червоноармійська, 14 в смт Черняхів Житомирської області» є населення Черняхівської селищної ради, що становить близько 10,5 тис. осіб.


Найближчим часом Черняхівській гімназії по вул. Червоноармійській, 14 в смт Черняхові Житомирської області планують надати статус опорного навчального закладу. На даний час в гімназії навчається 682 учнів з смт Черняхова та прилеглих населених пунктів району, яким для повноцінного перебування в навчальному закладі необхідно забезпечити температурний режим відповідно до санітарних норм. Перекриття покрівлі та утеплення фасадів дасть можливість ефективно використовувати енергоносії для опалення приміщення.


Таким чином, питання реалізації проекту надзвичайно важливе, тому що стосується збереження здоров’я учнів Черняхівської гімназії, її педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу.


Проект дозволить підтримувати у приміщенні гімназії температурний режим згідно з вимогами санітарного законодавства та дозволить скоротити до 30% споживання теплової енергії, а отже й витрат на її оплату.

 

 

Місцезнаходження Загальна вартість об’єкту Дата початку Дата завершення
смт Черняхів 6229,925 тис. грн 2017 2018

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців