• Карта сайту
 • Сфера профтехосвіти області буде модернізована

  Начальник управління освіти і науки ОДА Вадим Калінін доповів про стан підготовки робітничих кадрів в області та перспективи розвитку системи професійної освіти.

  докладніше

  У червні на «теплі» кредити залучили рекордну суму коштів

  За весь період дії програми «теплих» кредитів у червні цього року залучено рекордну суму коштів на утеплення – 350 млн гривень.

  докладніше

  Молодь Житомирщини отримала стипендії голови облдержадміністрації. ФОТО

  Кожного року з нагоди Дня молоді на Житомирщині відзначають молодих людей, які своїми творчими, науковими, спортивними досягненнями та героїчними вчинками прославили область та досягнули високих здобутків у сфері молодіжної політики.

  докладніше

  Голова ОДА з робочою поїздкою відвідає Коростенський район

  Завтра, 1 липня, голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський з робочою поїздкою відвідає Коростенський район.

  докладніше

  До уваги автoмобільних перeвізників області!

  З 6 червня по 6 липня 2016 року в області проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському транспорті «Автобус - 2016».

  докладніше

  Сергій Машковський: Підготовка кадрів в ПТНЗ має здійснюватись у відповідності до реальних потреб економіки регіону

  Сьогодні, 30 червня, голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський провів розширену нараду з питання функціонування закладів професійно-технічної освіти Житомирщини. На нараді були присутні заступник голови ОДА Ярослав Лагута, заступник голови обласної ради Наталія Рибак, керівники профільних департаментів ОДА, керівники ПТНЗ.

  докладніше

  У Житомирі окреслили нагальні завдання для інтернатних закладів

  У Житомирі сьогодні, 30 червня, відбулося засідання колегії департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації під головуванням директора департаменту Галини Корінної.

  докладніше

  Діяльність ЦНАПів у Житомирській області обговорили на семінарі

  На семінарі обговорювалися питання щодо вдосконалення діяльності Центру надання адміністративних послуг з урахуванням досвіду Волинської області. Розглядали взаємовідносини Центру надання адміністративних послуг та центральних органів виконавчої влади щодо передачі повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обмежень.

  докладніше

  Майбутні аграрії Житомирщини завершили навчання. ФОТО

  Випускники Житомирського національного агроекологічного університету сьогодні, 30 червня, отримали дипломи про здобуття вищої освіти.

  докладніше

  Запрошуємо представників харчової галузі на семінар

  Захід відбудеться в рамках міжнародного проекту «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні».

  докладніше