• Карта сайту
 • За перший місяць дії безвізу закордонні паспорти оформили більше 10 тисяч жителів області

  На Житомирщині протягом місяця дії безвізового режиму з Європейським Союзом біометричні закордонні паспорти отримали 10 тисяч 554 жителів області.

  докладніше

  До уваги керівників підприємств малого і середнього бізнесу, громадських організацій, об’єднань підприємців, інших зацікавлених осіб!

  Канадсько-Український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) оголосив відбір українських підприємств малого і середнього бізнесу для участі у Програмі підтримки експорту до Канади UCANEXPORT у таких пріоритетних секторах: одяг, взуття, меблі, шоколад та кондитерські вироби, IT- послуги.

  докладніше

  Бійці 30-ї бригади вперше за три роки повернулися додому у повному складі. ФОТО

  Військовослужбовці 30-ї окремої механізованої бригади вперше за роки війни на Сході України у повному особовому складі повернулися додому.

  докладніше

  Житомирський муздрамтеатр відзначив закриття 73-го сезону прем’єрою вистави «Вій». ФОТО

  На закриття 73-го театрального сезону Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги актори подарували глядачам прем’єру вистави «Вій» за мотивами відомого твору Миколи Гоголя.

  докладніше

  Підрядна організація приступила до виконання робіт з капремонту біля села Радичі

  У Житомирській області розпочався капітальний ремонт автомобільної дороги Васьковичі–Шепетівка загальною протяжністю 7,7 км, який був запланований ще кілька років тому назад.

  докладніше

  Президент попрощався із загиблими українськими героями - розвідником Максимом Шаповалом та співробітником СБУ Юрієм Возним

  Президент присвоїв військове звання генерал-майора полковнику Максиму Шаповалу (посмертно) та нагородив полковника СБУ Юрія Возного орденом «За мужність» (посмертно). Відповідні укази підписані Главою держави сьогодні.

  докладніше

  Більше 87 тисяч жителів Житомирщини отримали рецепти по програмі «Доступні ліки»

  87,4 тисячі жителів Житомирської області вже звернулися до лікарів за рецептами по програмі «Доступні ліки».

  докладніше

  Мінрегіон: Пріоритетні проекти ДФРР – ЦНАПИ, школи, амбулаторії та центри безпеки

  Пріоритетні напрямки проектів, які фінансуватимуться за кошти Державного фонду регіонального розвитку – нові освітні простори, Центри надання адміністративних послуг, центри безпеки та амбулаторії.

  докладніше

  Стартував всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації

  Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

  докладніше

  У січні-травні 2017 року індекс сільськогосподарського виробництва склав 100,2%

  Індекс сільськогосподарського виробництва у Житомирській області протягом січня-травня 2017 року склав 100,2 % – агрогосподарствами вироблено продукції на 1 млрд 152,7 млн грн.

  докладніше