Члени координаційної ради обговорили проведення першого Регіонального форуму на Житомирщині

11.05.2018 16:31 Житомирська область, координаційна рада, регіональний форум, засідання, Ярослав Лагута Версія для друку
297

Як проходитиме І Регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей» та що потрібно врахувати на наступний рік, обговорили члени координаційної ради при облдержадміністрації.

 

Засідання координаційної ради з питань сприяння у розвитку громадянського суспільства при ОДА відбулося сьогодні, 11 травня, за участю заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути.

 

Начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА Костянтин Лопушанський розповів присутнім про заходи у рамках форуму та його учасників.

 

«У рамках заходу відбудеться засідання дискусійного клубу за участю різних посольств, представників районів, громад, торгово-промислових палат різних країн, де презентують економічний потенціал Житомирщини та перспективні інвестиційні проекти. Після цього проходитимуть тематичні панельні дискусії, будуть розміщені тематичні виставки, містечко майстрів та багато іншого», – поінформував Костянтин Лопушанський.

 

Члени координаційної ради наголосили на необхідності наступного року проводити такий форум у вихідний день, щоб мати можливість залучити якомога більшу кількість молоді, підприємств та організацій, які не можуть взяти участь через велику зайнятість у будні дні.

 

Нагадаємо, перший Регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей» пройде 16 травня у Житомирі.

 

З програмою заходу можна ознайомитися ТУТ.

 

1

 

1

 

1

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців