Чорнобильська катастрофа у документах. ФОТО

Сьогодні, 25 квітня, у Державному архіві Житомирської області відкрили виставку оригіналів архівних документів та періодичної преси «До 30-х роковин Чорнобильської катастрофи».

 

На відкритті були присутні представники влади, учасники-ліквідатори Чорнобильської катастрофи, студенти-екологи та небайдужа громадськість.

 

На виставці представлено понад 50 оригіналів архівних матеріалів, серед яких добірка документів державних та місцевих органів влади щодо надання допомоги у ліквідації аварії на ЧАЕС, створення оперативних груп, про приведення у готовність невоєнізованих формувань, про евакуацію населення та порядок забезпечення його житлом.

 

Цікавими є те, що майже 70% документів носили гриф обмеження доступу «цілком таємно», «таємно» і тільки після їх розсекречення громадськість має змогу ознайомитися з ними на загальних засадах.

 

Усі представлені матеріали на виставці констатують активне проведення заходів, що були спрямовані на ліквідацію аварії та її наслідків.

 

Виставка діятиме до 1 травня 2016 року. 

 

1

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

До уваги переселенців

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Чорнобильські дзвони, 30 років потому

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців