Дедлайн голови ОДА виконано: інвестиційний портал області працює

1.12.2016 17:37 Житомирська область, інвестиційний портал, дедлайн, Ігор Гундич, інвестиції Версія для друку
660

1Дедлайн голови облдержадміністрації Ігоря Гундича щодо початку функціонування інвестиційного порталу Житомирської області виконано.

 

На своїй першій прес-конференції голова ОДА зазначив, що інвестиційний портал має запрацювати з 1 грудня.

 

Сьогодні інвестиційний портал вже працює. Його мета – у повному обсязі надавати вичерпну інформацію про інвестиційний потенціал та експортні можливості регіону.

 

Голова ОДА Ігор Гундич зазначає: «Для того, аби в область надходили іноземні інвестиції, необхідно себе рекламувати. Іноземець, який готовий вкладати свої кошти в бізнес на території нашої області, повинен мати вільний доступ до інформації про потенціал та можливості регіону, бачити позитивні приклади та мати можливість зв’язатися з потрібними людьми».

 

За словами директора департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА Олексія Шатила, портал працює на 2 мовах – українській та англійській. Там розміщено інформацію про адміністративно-територіальний поділ області, її природно-ресурсний потенціал, ключові переваги для інвесторів, якщо вони виявлять бажання працювати в області.

 

На веб-порталі можна знайти і перелік земельних ділянок та виробничих приміщень, що пропонуються інвесторам для реалізації інвестиційних проектів в області. Всі об’єкти винесені на карту GoogleMaps, подана інформація про них та контактні дані.

 

Для полегшення процесу відбору інвестиційних об’єктів є фільтри по районах та містах області, по площі та типу.

 

У майбутньому планується поповнити портал інформацією про успішні проекти з іноземними інвестиціями, а також матеріалами для партнерства у торгово-експортній сфері.

 

Якщо у вас є пропозиції щодо наповнення чи функціонування інвестиційного порталу – надсилайте їх на електронну адресу: invest_zt@ukr.net.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців