День Гідності та Свободи у Житомирі. ФОТО

21.11.2015 11:00 Версія для друку
736  

Сьогодні, 21 листопада, у Житомирі відзначили День Гідності та Свободи.  Урочистості на майдані ім. С. П. Корольова відбулися за участю голови обласної державної адміністрації Сергія Машковського, міського голови Сергія Сухомлина, заступника голови ОДА Ярослава Лагути, т.в.о. начальника управління Національної поліції в Житомирській області Валерія Рудика.

 

«Події на майдані змінили не лише владу, країна стала  інакшою. Іншими стали люди. Настав час невідворотних позитивних змін. Навколо ідеї незалежності, свободи, гідності, правової держави, європейської інтеграції об’єдналася вся Україна і все світове українство», - зазначив голова облдержадміністрації Сергій Машковський, додавши, що зараз країна переживає нелегкі часи, та разом будуємо нову країну і  потребуємо, як ніколи, загальнонаціональної єдності.

 

У рамках заходу відбулося виконання Гімну України, молебень «За Україну! За український народ!» та покладання квітів до стели Героям Небесної Сотні за участю керівництва області та міста.

 

Всі заходи були  спрямовані на те, аби нагадати житомирянам, що 21 листопада став днем свободи, надії, святом вільних українців, які творять майбутнє. Цей день поклав початок Революції Гідності, боротьби за свободу та право будувати майбутнє України.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців