Депутат обласної ради ініціює створення нової робочої групи з вивчення стану справ у інтернатах

22.03.2017 18:24 Житомирська область, інтернатні заклади, робоча група, Олена Галагуза, інклюзивна освіта, прес-конференція Версія для друку
422

1Нова робоча група з питань вивчення стану справ у інтернатних закладах Житомирської області має складатися з представників медичної сфери та експертів.

 

На цьому наголосила депутат обласної ради Олена Галагуза сьогодні, 22 березня, під час прес-конференції щодо ситуації з реорганізацією інтернатів Житомирщини.

 

«Плануємо ініціювати створення нової робочої групи з питань вивчення стану справ у інтернатних закладах, куди входитимуть фахівці, медики, а також проведення повного аудиту цих закладів. Будемо тепер все робити публічно і говорити тільки правду», – зазначила Олена Галагуза.

 

Під час прес-конференції учасники обговорили і майбутній розвиток інклюзивної освіти на Житомирщині.

 

Зокрема, директор школи «Всесвіт» Марія Левченко розповіла, що у них інклюзія запроваджена з 2007 року. Сьогодні у школі навчається 17 дітей з особливими потребами, з якими працюють педагоги, психологи, логопеди та ін. «У нас всі мають рівні права на розвиток. Інтернати натомість мають стати ресурсними центрами для інклюзивної освіти – допомагати підручниками, методиками», – наголосила вона.

 

Як приклад – Владислав, який перебував в інтернаті та вимовляв лише одне слово, навчаючись протягом року у школі «Всесвіт» та проживаючи в англомовній сім’ї, вже розмовляє і українською, і англійською мовами, знає, як добратися до школи та має друзів.

 

Нагадаємо, в Житомирській ОДА розглянули і вислухали позицію кожного інтернатного закладу, які потрапили під оптимізацію.

 

1

 

2

 

1

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців