Десантні війська - еліта українського війська

1.08.2015 16:35 Версія для друку
4239

2 серпня Високомобільні десантні війська Збройних Сил України відзначатимуть 85-ту річницю створення повітряно-десантних військ.

 

З цієї нагоди 31 липня були проведені урочисті збори особового складу військової частини А2900, на базі якої функціонує 199 навчальний центр ВДВ ЗСУ.

 

Цей центр  єдиний в Україні, який призначений для здійснення професійної підготовки військовослужбовців Високомобільних десантних військ.

 

«Сьогодні в АТО задіяні всі військові частини ВДВ, особовий склад яких демонструє професійну майстерність, самовідданість та бойове братерство. За мужність і героїзм понад 3 тис. військовослужбовців нагороджено державними та відомчими нагородами, з яких 6 військовослужбовців нагороджено вищою державною нагородою «Золотою Зіркою».  Виконуючи завдання за призначенням на Сході країни, десантники ще раз підтвердили, що є справжньою елітою ЗСУ», -  йшлося у привітанні командуючого ВДВ ЗСУ, Героя України, полковника Михайла Забродського.

 

Участь в урочистостях взяли голова обласної ради Віталій Француз, заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації Вячеслав Поліщук, заступник міського голови Олександр Бочковський.

 

«Десантники там, де найбільш небезпечно, де потрібна висока бойова та фізична підготовка, самопожертвування та відвага. Ви завжди на передньому рубежі – будь то миротворча місія чи участь у антитерористичній операції.  Вітаю вас з Днем високомобільних десантних військ. Ви – справжня еліта українського війська. На вашу мужність, силу, незламний характер покладається зараз вся наша країна», - звернувся до військовослужбовців Вячеслав Поліщук

 

З метою заохочення кращих військовослужбовців навчального центру, які всі без винятку є учасниками антитерористичної операції на сході України, Вячеслав Поліщук вручив Грамоти обласної державної  адміністрації та грошові винагороди.

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців