Діяльність ЦНАПів у Житомирській області обговорили на семінарі

30.06.2016 13:19 Житомирська область, адміністративні послуги, діяльність, громади Версія для друку
760  

За сприяння Житомирської обласної державної адміністрації, Центру політико-правових реформ та Центру досліджень місцевого самоврядування 30 червня в конференц-залі ЖДУ ім. Івана Франка відбувся семінар на тему: «Діяльність ЦНАП як інтегрованого офісу та децентралізація повноважень з надання адміністративних послуг».


На семінарі обговорювалися питання щодо вдосконалення діяльності Центру надання адміністративних послуг з урахуванням досвіду Волинської області. Розглядали взаємовідносини Центру надання адміністративних послуг та центральних органів виконавчої влади щодо передачі повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обмежень.


Семінар розпочався о 10.00 презентацією німецького Фонду Фрідріха Науманна «За свободу». Ігор Бригілевич, заступник голови правління Центру досліджень місцевого самоврядування (ЦДМС), проінформував учасників про міжнародну діяльність фонду.


Учасники семінару (представники новоутворених громад області, керівники та адміністратори ЦНАП) обговорили основні проблемні питання: реєстрацію бізнесу і нерухомості, фінансування ЦНАП в об’єднаних територіальних громадах, фінансування ЦНАП-ів державою та ін., а також перспективи розвитку дієвого ЦНАП у Житомирській області.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців