Для 64 оновлених шкільних кабінетів придбають сучасне обладнання

11.04.2018 10:03 шкільні кабінети, Житомирщина, Житомирська ОДА, Ігор Гундич, нове обладнання, опорні школи Версія для друку
227

Вже незабаром у 64 класах хімії, фізики, біології, математики та географії, які функціонують в опорних школах області, місцеві керівники мають розпочати ремонти. Адже лише для оновлених шкільних кабінетів закуплять сучасну техніку та засоби навчання.

 

Таке доручення отримали голови райдержадміністрацій від керівника Житомирської ОДА Ігоря Гундича під час наради 6 квітня.

 

«Як ми виховаємо дітей, які дамо їм знання, і в яких умовах вони будуть отримувати ці знання, – це все впливає і на наше майбутнє. Тому водіння по комірчинах не буде. Ми все купуємо для того, щоб цим користувались діти», - наголосив Ігор Гундич.

 

На оснащення кабінетів спрямують 13,5 млн грн з освітньої субвенції. За словами керівника області, тільки ті райони та громади, які зроблять у класах внутрішній ремонт за зразками ОДА, отримають нове обладнання.

 

Також у новому навчальному році обладнання придбають для 808 перших класів Житомирщини.

 

«Так як підручників для першого класу немає, діти навчаються за навчальними картками. Тому в кожному першому класі мають бути ноутбук, принтер, ламінатор і сканер. Кошти на це виділені з державного бюджету. Також ми передбачили кошти в обласному бюджеті у співфінансуванні із місцевими», - зазначив заступник голови ОДА Ярослав Лагута.

 

Нагадаємо, що на початку березня голова ОДА Ігор Гундич показав, як виглядатимуть сучасні класи в опорних школах Житомирщини.нова школашкільні класишкільні класи

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців