До 75-річчя створення УПА у Житомирі відкрилася документальна виставка. ФОТО

21.03.2018 16:25 Житомирська область, виставка, УПА, 75-річчя, документи, обласна бібліотека, відкриття Версія для друку
291  

У рамках відзначення 75-річчя з дня створення Української повстанської армії у Житомирі відкрили фотодокументальну виставку.

 

Відкриття виставки «Українська повстанська армія. Відповідь нескореного народу» відбулося сьогодні, 21 березня, у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені О.Ольжича.

 

Для відвідувачів виставки про УПА та її діячів на Житомирщині розповіли доценти кафедри історії України ЖДУ імені І.Франка Сергій Стельникович та Іван Ковальчук.

 

На стендах у фотографіях, документах, картах та інфографіках представлено цілісну картину протистояння Організації українських націоналістів та УПА з нацистським і комуністичним тоталітарними режимами під час Другої світової війни та повоєнний час.

 

Експозиція створена у співпраці Українського інституту національної пам’яті з Центром досліджень визвольного руху, Національним музеєм-меморіалом «Тюрма на Лонцького», Галузевим державним архівом Служби безпеки України.

 

Усі бажаючі можуть ознайомитися з виставкою у холі обласної універсальної наукової бібліотеки імені О.Ольжича. Вхід вільний.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців