З 14 по 20 листопада в Україні проводитиметься Тиждень безпеки дорожнього руху.

 

Мета проведення – це активізація проведення роботи щодо підвищення безпеки дорожнього руху, особливо при здійсненні пасажирських перевезень, профілактичних заходів з попередження дорожньо – транспортних пригод, дотримання вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту та висвітлення проблемних питань в засобах масової інформації.  

 

У вказаний період працівниками Управління Укртрансбезпеки у Житомирській області будуть проводитись перевірки технічного  стану транспортних засобів та готовність їх до роботи в осінньо – зимовий період, дотримання водіями режимів праці та відпочинку, забезпечення вимог безпеки, наявності відповідних дозвільних документів на здійснення пасажирських перевезень, тощо.

 

Крім того на автодорогах області працюватимуть спільні мобільні групи з числа працівників Укртрансбезпеки та Патрульної поліції щодо виявлення автоперевізників, які здійснюють вантажні перевезення з перевищенням допустимих габаритно – вагових параметрів, дотримання норм ЄУТР та запобігання «нелегальним» перевезенням.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців