Документи для створення 5 інклюзивно-ресурсних центрів вже затвердили під час сесій у районах області

9.02.2018 13:00 Житомирська область, ІРЦ, створення, документи, місцеві ради, затвередження, Ігор Гундич Версія для друку
608

Керівники об’єднаних територіальних громад та районних рад розпочали підготовку до створення 30 інклюзивно-ресурсних центрів на Житомирщині. Так, документи для створення 5 ІРЦ затвердили на сесіях місцевих рад, ще для 25 ІРЦ – уже визначили місце розташування та готують необхідні документи.

 

Про це повідомляє управління освіти і науки ОДА.

 

«Після того, як голова ОДА Ігор Гундич підписав із керівниками ОТГ та райрад Меморандум про співпрацю щодо формування мережі ІРЦ, вони отримали типовий проект створення центру. І вже документи для створення 5 ІРЦ затвердили на сесіях місцевих рад – Житомирської, Ємільчинської, Чуднівської районних рад, Білокоровицької селищної та Новоград-Волинської міської рад. Голови громад остаточно визначились із місцезнаходженням ще 25 ІРЦ та наразі готують статут та інші необхідні документи для затвердження їх на сесіях у лютому та березні», – йдеться у повідомленні управління.

 

Інклюзивно-ресурсні центри будуть обслуговувати дітей віком 2-18 років. Вони консультуватимуть і розподілятимуть учнів по шкільних закладах, а також супроводжуватимуть протягом навчання і надаватимуть корекційно-педагогічні послуги. Система ІРЦ охоплюватиме усіх дітей з особливими освітніми потребами на первинному рівні.

 

Типовий проект ІРЦ презентувала Дружина Президента Марина Порошенко та Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час робочої поїздки до Житомира.

 

Нагадаємо, що з 1 вересня 2018 року інклюзивно-ресурсні центри мають запрацювати по всій Україні, а Ігор Гундич зазначив, що на Житомирщині планується створення 30 інклюзивно-ресурсних центрів.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців