Долучись до фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки» та обери свій приз

13.09.2017 11:08 Житомирська область, конкурс, фото, пам’ятки, Вікіпедія, призи Версія для друку
529

1У вересні проходить щорічний міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки», переможці якого самі оберуть собі призи, які співмірні з вартістю фотоапарата, планшета та об’єктива в рамках призового фонду.

 

Триватиме конкурс до 30 вересня 2017 року. Участь у конкурсі можуть взяти усі бажаючі – як любителі, так і професіонали.

 

Мета конкурсу – зібрати фотографії всіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх у Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії  –вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі.

 

Цьогоріч переможці обиратимуться в таких номінаціях:

  • за найкращі фотографії – 10 перших місць
  • за найбільшу кількість сфотографованих пам’яток – 1-е, 2-е і 3-є
  • за найкращі фотографії по кожному з регіонів України
  • за найбільшу кількість сфотографованих пам’яток по кожному з регіонів України.

Щоб взяти участь у конкурсі, треба зробити три кроки:

  1. Зареєструватися у Вікісховищі (при реєстрації треба вказати дійсний e-mail).
  2. Знайти пам’ятку у наших списках пам’яток. У кожної пам’ятки є власний ідентифікатор (ID).
  3. Завантажити фото пам’ятки прямо з переліку: знайдіть у списках рядок із потрібним об’єктом, і в останній колонці натисніть на посилання «[Завантажити фото]» або «Завантажити ще фото».

Сфотографувати пам’ятки можна під час конкурсу або взяти старі фото, головне – свої власні. На конкурс можна надсилати будь-які фотографії, але важливо, щоб вони були якісними.

 

До 1 листопада 2017 року в кожній країні відбирають найкращі фотографії, що будуть представлені на суд міжнародного журі.

 

Призи конкурсу співмірні з вартістю фотоапарата, планшета, об’єктива за перше, друге, третє місця в номінації за найкращі фото (і дрібніші за решту місць і номінацій). Традиційно призи переможці обирають собі самі в рамках призового фонду.

 

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитись тут http://wikilovesmonuments.org.ua/info/

 

Щорічне проведення конкурсу «Вікі любить пам’ятки» не тільки дозволить зібрати велику кількість фотографій пам’яток, але й допоможе українцям пізнати забуті сторінки своєї історії, краще пізнати рідний край і спонукатиме бережно ставитися до надбань рідної культури.

 

Довідково: Організатори конкурсу – ГО «Вікімедіа України» зацікавлені в тому, щоб призери отримали саме те, що потрібно їм.

 

«Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) — фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, що проводиться в понад 50 країнах світу регіональними відділеннями Фонду Вікімедіа та волонтерами спільноти Вікімедіа, в тому числі в Україні — громадською організацією Вікімедіа Україна.

 

Конкурс визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. За вісім років проведення конкурсу було сфотографована понад 1,4 млн пам’яток.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців