Доручення голови ОДА виконують – 1771 соціальний об’єкт підключили до опалення

10.10.2017 17:18 Версія для друку
241

4На Житомирщині 1771 соціальний об’єкт вже підключили до теплопостачання. Серед них – медичні установи, дитсадки, навчальні заклади, інтернатні заклади органів соціального захисту.

 

Про це інформують відповідні структурні підрозділи Житомирської ОДА.

 

За повідомленням управління освіти і науки ОДА повідомляє, що станом на 5 жовтня опалюється 560 шкіл та 318 дошкільних закладів у районах області. Це ті заклади, в яких встановлені твердопаливні котли та використовується альтернативний вид палива.

 

Управління охорони здоров’я ОДА інформує, що у 878 медичних установах (в основному ті, що переведені на альтернативу) здійснюється опалення приміщень. Серед них – обласна дитяча лікарня, обласний тубдиспансер та онкодиспансер, Андрушівська, Баранівська, Брдичівська, Брусилівська, Хорошівська, Коростишівська, Лугинська, Народицька, Овруцька, Олевська, Попільнянська, Пулинська, Романівська, Ружинська, Чуднівська ЦРЛ, Коростенська ЦМЛ та заклади первинної медико-санітарної допомоги у Романівському, Овруцькому, Новоград-Волинському та Народицькому та інших районах.

 

За словами директора департаменту праці та соціального захисту населення ОДА Юрія Прокопця, всі інтернатні заклади – а це 15 об’єктів – підключено до теплопостачання.

 

Нагадаємо, що Ігор Гундич доручив розпочати опалювальний сезон у районах області та першочергово підключити соціальні об’єкти.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців