Фільм про репресії 1937-1938 років на Житомирщині презентують восени

10.08.2018 13:09 фільм, Клуб пам’яті, грант Житомирської ОДА 2018, репресії 1937-38 років Версія для друку
382

Вже у жовтні відбудеться презентація фільму про репресії та розстріли 1937-1938 років, що проходили на Житомирщині. Ідея відзняти таку стрічку належить громадській організації «Клуб пам’яті», яка буде втілювати її за грантові кошти від Житомирської ОДА.

 

 

Зйомки фільму вже тривають кілька місяців. Про перші успіхи та плани на майбутнє розповіла керівниця проекту Катерина Лозинська:

 

 

«Наша концепція фільму включає розповіді очевидців трагічних років та рідних самих репресованих, коментарі істориків і звісно реконструкцію подій на місцях, де вони відбувались. Нині відзнято матеріал з кількома фахівцями і рідними тих, хто зазнав репресій у 1937-1938 роках. Найближчим часом плануємо розпочати зйомки вже з акторами».

 

 

Метою фільму є знайомство жителів області з трагічними сторінками історії та допомога в збереженні пам’яті про тих, хто став жертвою тих років.

 

 

«Шкода, але мало хто пам’ятає про трагічні події 1937-1938 років і те, що їх жертвами стали жителі області. Тому наш фільм покликаний збільшити коло того населення, яке буде обізнаним в історії свого краю і познайомить з його героями», - наголосила авторка проекту.

 

 

Також громадська організація «Клуб пам’яті» готується до презентації проекту та попереднього знайомства із героями фільму. Захід запланований на вересень.

 

 

Нагадаємо, що вперше на Житомирщині відбудеться Всеукраїнський шкільний кінофестиваль.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців