Фонд братів Кузьміних отримав грант Житомирської ОДА для допомоги учасникам АТО

31.08.2017 17:27 Житомирська ОДА, грант, кошти, обласний бюджет, проект, фонд Кузьміних, реабілітація Версія для друку
471

Підтримку з обласного бюджету до кінця року отримає благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд братів Кузьміних». Громадська організація надаватиме безкоштовну реабілітаційну, психологічну, оздоровчу допомогу ветеранам війни, учасникам АТО, дітям та дорослим з інвалідністю.

 

Відповідну конкурсну пропозицію «Здоровий Житомирський край» одноголосно підтримали вчора, 30 серпня, члени Координаційної ради під час третього засідання.

 

 

Керівник проекту Сергій Кузьміних зазначає, що кошти спрямують на закупку спеціального обладнання та залучення професійних спеціалістів: «За грантові кошти, які ми отримаємо від Житомирської ОДА, закупимо реабілітаційне обладнання. Аби учасники АТО, діти та дорослі з інвалідністю змогли пройти необхідне оздоровлення. Крім цього, залучимо професійних психологів, які проведуть ряд практичних тренінгів, та спеціалістів – із фізичної реабілітації, ортопеда, невролога».

 

Сума гранту для організації складає 100 тис. грн. Допомогу безкоштовно зможуть отримати учасники АТО, діти з діагнозом ДЦП, люди з інвалідністю та певними фізичними вадами, родини людей з інвалідністю з м. Житомир та Житомирської області.

 

Проект передбачає реабілітацію, оздоровлення та соціальну адаптацію, навчання учасників АТО, інвалідів, ветеранів війни зі спинальними травмами, постравматичними контратурами, остеохондрозом, постінсультними станами (другий та третій періоди відновлення). А також реабілітацію та оздоровлення дітей з діагнозами ДЦП, та з порушеннями постави та сколіозами I-II ступеня, тощо, соціальна адаптація дітей та їх родин.

 

З вересня по грудень 2017 року учасники пройдуть ряд практичних тренінгів щодо:

 

  • вирішення поточних психологічних проблем, отриманих внаслідок інвалідності чи фізичних вад;
  • попередження психічних розладів осіб з інвалідністю чи фізичними вадами, а також їх родин;
  • морально-психологічного пристосування до життя навколишньому середовищі осіб з інвалідністю чи фізичними вадами, а також їх родин;
  • зі спеціалістом з фізичної реабілітації щодо реабілітації та оздоровлення в домашніх умовах;
  • з ортопедом щодо реабілітації та оздоровлення в домашніх умовах;
  • з неврологом щодо реабілітації та оздоровлення в домашніх умовах.

 

Щоб отримати детальну інформацію про проходження реабілітації, звертайтесь до Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, обласна державна адміністрація, каб. 101. Телефони: (0412) 47-50-06, (096) 454-61-85.

 

Нагадаємо, що за грантові кошти від ОДА на Житомирщині зніматимуть фільм про репресії та промаркують велосипедні маршрути.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців