Геннадій Зубко доручив посилити превентивні заходи у запобіганні пожежам

22.08.2017 14:32 Житомирська область, засідання, оперативний штаб, ДСНС, пожежі, Геннадій Зубко, Олексій Ясюнецький Версія для друку
496

1Кількість пожеж по Україні збільшилася удвічі, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Площі, охоплені вогнем збільшились в 1,8 рази.

 

Про це повідомив на засіданні оперативного штабу ДСНС щодо заходів із запобігання та протидії масовим пожежам у лісових масивах на торфовищах та сільгоспугіддях Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. У засіданні також взяв участь заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олексій Ясюнецький.

 

«Найбільше зафіксовано пожеж у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Херсонській, Миколаївській та Київській областях. Також до цього переліку долучилася і Житомирська область на кордоні з Білорусією. Ми маємо посилити роботу з превентивних заходів. Це в першу чергу питання спільного патрулювання, організованого на рівні голів ОДА, з представників МВС, ДСНС, екологів, волонтерів», – зазначив Геннадій Зубко.

 

Він також підкреслив, що місцеві штаби мають об’єднати зусилля особливо в святкові дні. «Ми повинні організувати оперативну роботу, щоб унеможливити збільшення  кількості пожеж по країні у вихідні святкові дні. В першу чергу – обмежити в’їзд до лісових масивів та можливість полювання», - підкреслив Віце-прем’єр. 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців