Геннадій Зубко: Ізраїльський досвід може стати основою для стратегії управління водними ресурсами України

12.09.2017 14:28 Україна, водні ресурси, досвід, сучасні технології, використання, Геннадій Зубко Версія для друку
210

1Україна зацікавлена у досвіді використання сучасних технологій у сфері управління водними ресурсами, поліпшенні якості питної води, підвищенні рівня очищення та екологічної безпеки стічних вод, впровадженні та стимулюванні енергозберігаючих технологій. Спільно з представниками українських водоканалів та органів місцевого самоврядування переймаємо ізраїльський досвід поводження з водними ресурсами та їх ефективним використанням.

 

Про це на своїй сторінці у Феуйсбуці написав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

 

«Сьогодні на чолі української делегації працюємо на Міжнародній конференції та виставці WATEC Israel 2017, одній з найпотужніших у світі у галузі технологій очистки води та управління водними ресурсами. Спільно з представниками українських водоканалів та органів місцевого самоврядування переймаємо ізраїльський досвід поводження з водними ресурсами та їх ефективним використанням. Україна, які ніколи зацікавлена у досвіді використання сучасних технологій в поліпшенні якості питної води, підвищенні рівня очищення та екологічної безпеки стічних вод, впровадженні та стимулюванні енергозберігаючих технологій. Напрацювання стануть основою для розробки стратегії управління водними ресурсами України, в тому числі реформування водопровідно-каналізаційного господарства та його модернізації.

 

Ще одне питання порядку денного – співпраця у галузі енергоефективності та залучення ізраїльських технологій зі зниження споживання енергоресурсів.

 

На сьогодні заплановано зустрічі з Генеральниим директором - Головою правління державної служби з водопостачання та стічних вод Держави Ізраїль Гіорою Шахамом, а також Міністром економіки та індустрії Ізраїлю Елі Коеном», - написав Геннадій Зубко.

 

На виставці працюють представники ТОВ «Білоцерків-вода», ПрАТ «АК «Київводоканал», КП «Житомирводоканал», КП «Харківводоканал», КП «Чорноморськводоканал», ТОВ «АКВА ГРАД» та ТОВ «НІМФАН» з Одеси.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців