Геннадій Зубко про новий законопроект

3.09.2015 16:22 Версія для друку
540

Місцева влада буде мати можливість сама визначати тарифи на виробництво тепла, отриманої за використанням альтернативних або поновлювальних  джерел енергії. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, говорячи про законопроект, розроблений Мінрегіоном.

 

«Відтепер можна опалювати не лише окремі будівлі чи установи, використовуючи альтернативні джерела енергії, а й переводити роботу котелень на нетрадиційні або поновлювані джерела енергії», - пояснив урядовець.

 

«Реальна децентралізація – це передача максимум повноважень на місця. Це рішення назріло давно, тим більше воно зафіксовано у Коаліційній угоді», - зауважив Геннадій Зубко.

 

«Ми відкриваємо можливість на місцевому рівні самостійно виробляти теплову енергію з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та розвивати альтернативну енергетику в житлово-комунальному секторі», - наголосив він.

 

За словами урядовця, сьогодні частка відновлювальних джерел у загальному енергетичному балансі України 3,45%. Програма реформ, передбачених Урядом, дозволить збільшити її до 30% до 2030 року.

 

«Сьогодні ми закладаємо фундамент завтрашньої енергетичної незалежності України. Задля цього ми готові ламати будь-який опір тих, хто не хоче відпускати з власних рук контроль над регуляторним та бюджетними «краниками», - додав урядовець.

 

За словами Геннадія Зубка, законопроект вже незабаром буде переданий на розгляд Верховної Ради України.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців