Геннадій Зубко: Заощадження споживання на рівні 30% недостатнє. Маємо прагнути показника у 70%

8.09.2017 14:48 Україна, комунальні платежі, споживання, економія, Геннадій Зубко Версія для друку
271

1Зменшення навантаження на українські родини від комунальних платежів, підвищення якості послуг для споживачів, впровадження енергоефективності на регіональному рівні та активізація процесу створення у регіонах ОСББ. Це завдання для всіх учасників реформи енергоефективності.

 

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко прокоментував підписання Меморандуму між Мінрегіоном, Асоціацією міст України та ГО «Всеукраїнська Рада Голів ОСББ».

 

Він наголосив на важливості співпраці Міністерства із органами місцевого самоврядування та об’єднаннями співвласників.

 

«Прийнято ключові закони з енергоефективності – Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання, Про енергоефективність будівель, Про Фонд ЕЕ. Це стимулює запровадження обліку ресурсів і зменшує фінансове навантаження на споживача. Наразі рівень встановлення приладів обліку по Україні – 71,4. Необхідно обладнати ще майже 22 500 будинків», - зауважив Геннадій Зубко.

 

Він відзначив важливість активізації в регіонах муніципальних програм із співфінасування заходів з енергоефективності. За його словами, формування інституту відповідального власника є ключовою умовою для поглиблення реформи. «Вкрай важливе завдання – активізація процесу створення ОСББ тобто створення інституту відповідального та ефективного власника житла», - зауважив він.

 

Геннадій Зубко відзначив, що старт діяльності Фонду енергоефективності дозволить ОСББ отримати як фінансову, так і технічну підтримку. «Наша мета – створити в Україні мережу технічної підтримки із залученням різних джерел фінансування, зокрема на рівні міжнародних донорів. Відпрацювали у Меморандумі питання підтримки керівників ОСББ. Адже рівень заощадження ресурсів на рівні 30% вже недостатній. Маємо прагнути показника у 70%, якого досягнули окремі ОСББ у Луцьку чи Дніпрі. Меморандум визначає механізми відповідальності центральної і місцевої влади за напрямки реформи. її результатом має мати відчутне зниженні споживання ресурсів, а також – заощадження коштів споживачів», - наголосив Геннадій Зубко.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців