Голова ОДА Ігор Гундич перевірив, як ідуть ремонти доріг на Південному обході, де вже відкрили проїзд. ФОТО

2.10.2017 17:42 Житомирська область, інфраструктура, ремонт доріг, Південний обхід, відкриття руху, огляд, Ігор Гундич Версія для друку
544  

На Житомирщині відкрили рух через капітально відремонтовану дорогу державного значення Т-06-14 Глибочиця-Станишівка через Калинівку, Клітчин – Південний обхід.


Відремонтовану дорогу протяжністю 2,226 км оглянув сьогодні, 2 жовтня, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.


«Президент України Петро Порошенко 2017-2018 роки оголосив роками доріг. Це не просто гасло, це задача, яку перед нами поставив Президент. Сьогодні ми маємо фінансову можливість, щоб її виконувати. У цьому році з державного бюджету обласній службі автомобільних доріг для ремонтів та утримання доріг виділено 322 млн грн із державного бюджету. Від перевиконання митниці ми маємо більше 200 млн грн. З кожним роком жителі області будуть відчувати, що якість доріг на Житомирщині покращується», – зазначив Ігор Гундич.


Раніше дорога мала бетонне покриття, зараз – щебенево-мастикове асфальтобетонне покриття. Загальна вартість робіт складає 34 млн 497,7 тис. грн. На всій довжині траси влаштовано три з’їзди та одне примикання в с. Калинівка. Будівельна довжина ділянки, на якій проведені роботи, складає 2,226 км, ширина проїзної частини – 7,5 м.


На Південному обході нанесені перехідно-швидкісні смуги, встановлені дорожні знаки з світлоповертальною поверхнею, нанесена розмітка холодним пластиком та встановлено бар’єрне огородження із оцинкованої сталі.


Крім капітального ремонту на Південному обході здійснюють і поточний середній ремонт – ділянки довжиною в 7,2 км на Т-0614 ремонтує білорська фірма та 6,1 км на Р-18 ремонтує український підрядчик.


Керівник області оглянув, як ведеться ремонт на Р-18 Житомир- Попільня-Сквира-Володарка. «З державного бюджету на цю дорогу спрямовано 49 млн. Також ми дійшли згоди внести зміни у митний перелік та виділити 37 млн, щоб повністю привести у порядок – накрити верхнім шаром дорогу Р-18», – зазначив Ігор Гундич.


Покриття дороги вкладається під температурою не менше 150 градусів за Цельсієм.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців