Голова ОДА оглянув, як проходить реконструкція центрального стадіону. ФОТО

13.06.2016 18:16 Житомир, центральний стадіон Полісся, реконструкція, Сергій Машковський Версія для друку
531  

Голова облдержадміністрації Сергій Машковський сьогодні, 13 червня, разом з заступником Ярославом Лагутою та директором департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ Романом Щебетовим оглянули, як проходить реконструкція центрального стадіону «Полісся».

 

Кошти на ремонтні роботи виділяються з державного та місцевого бюджетів: 90% за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, 10% – співфінансування з обласного бюджету. У минулому році за рахунок усіх джерел було профінансовано 9,0 млн грн. У поточному році на завершення робіт передбачено 3,5 млн грн.

 

«Моя мета на цей рік – нове футбольне поле та бігові доріжки. Це цілком реально. На сьогодні вже вигляд стадіону помітно змінився, але, водночас, ще дуже багато роботи. З наступного тижня почне працювати експертна комісія, яка оглядатиме якість та вкаже на всі помилки та дефекти. Ми плануємо максимум на початку липня здати в експлуатацію західну трибуну і манеж», – розповів Сергій Машковський.

 

Голова ОДА зазначив, що бігові доріжки та футбольне поле мають бути зроблені до кінця поточного року. Розглядається також питання, як буде реконструйовано або демонтовано іншу частину трибуни.

 

Планується завершити роботи з відновлення та підсилення залізобетонних конструкцій трибуни, роботи у підтрибунних приміщеннях (влаштувати систему вентиляції, провести протипожежні заходи тощо), відремонтувати зовнішні туалети.

 

Західна трибуна розрахована на 4,8 тис. глядацьких місць.

 

Проект з реконструкції футбольного поля та благоустрою території центрального стадіону вартує майже 8,5 млн грн. Він також буде реалізовуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

 

У рамках реконструкції на футбольному полі планується влаштувати новий трав’яний газон із системою поливу та дренажу, замінити покриття бігових доріжок, відновити зовнішні інженерні мережі. Благоустрій передбачає облаштування місць для парковки, озеленення території, облаштування пішохідних доріжок.

 

Комплексна реконструкція (поля та благоустрій стадіону) у першу чергу надасть змогу професійно займатися муніципальному футбольному клубу, а також створить умови для виховування майбутніх футболістів серед талановитої житомирської молоді.

 

Керівник області наголосив: «Ми не маємо на меті, щоб через місяць все було гарно. Головне, щоб якість відповідала тим коштам, які сюди вкладаються, а не довелося через якийсь час знову перероблювати. Якщо коштів не вистачає, то ми вибираємо пріоритети. На сьогодні таким пріоритетом є функціональність стадіону».

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців