Голова Житомирської ОДА обговорив із Послом Австрії можливості залучення нових інвесторів та розширення виробництв

15.03.2017 17:50 Житомирська область, Посол Австрії, зустріч, інвестиції, виробництво, Ігор Гундич Версія для друку
404  

На території Житомирської області ефективно працюють австрійські інвестиції – за участю австрійського капіталу створено 2 підприємства ТОВ "Житомирський картонний комбінат" та ТОВ "Кромберг енд Шуберт Україна", а зовнішньоторговельний оборот Житомирської області з Австрійською Республікою за минулий рік збільшився вдвічі.

 

Про це повідомив голова облдержадміністрації Ігор Гундич сьогодні, 15 березня, під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрії в Україні Герміне Поппеллер. Зустріч пройшла за участю голови обласної ради Володимира Ширми та міського голови Сергія Сухомлина.

 

«У минулому році зовнішньоторговельний оборот області з Австрійською Республікою збільшився вдвічі та склав майже 7 млн дол. США. Крім того, за участю австрійського капіталу в області працюють 2 підприємства. Це є передумовою для посилення нашої подальшої економічної і культурної співпраці», – зазначив Ігор Гундич.

 

Керівник області акцентував, що пропонуємо закордонному і місцевому бізнесу вигідні умови – максимальну підтримку. Для цього на Житомирщині діє Рада інвесторів, яка допомагає бізнесу у вирішенні проблемних питань. Невдовзі запрацює  Агенція регіонального розвитку в області.

 

Учасники зустрічі обговорили також питання експорту деревини, сільськогосподарської продукції, на що Ігор Гундич зауважив: «Нас цікавить не просто продати сировину, а зробити глибоку переробку на території області, тому що це створення робочих місць, податки і соціально-економічний розвиток нашого регіону».

 

Довідково:

 

Станом на 01.10.2016 року в економіку області залучено 3,4 млн дол. США прямих інвестицій з Австрійської Республіки.

 

Зовнішньоторговельні операції з Австрійською Республікою здійснюються в таких галузях промисловості, як:

  • деревообробна і меблева промисловість;
  • легка промисловість;
  • машинобудування, металообробка та приладобудування.

Обсяг експорту збільшився на 75% порівняно з 2015 роком і склав 2,9 млн дол. США, обсяг імпорту збільшився в 2,6 разів і склав 4,1 млн дол. США.

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців