Громада Баранівського району передала автомобіль для бійців в зону АТО

28.01.2015 11:35 Версія для друку
476

Жителі Баранівського району передали позашляховик «Jeep» командуванню 1-ї роти 10-го окремого мотопіхотного батальйону, який входить до складу 72-ї Білоцерківської окремої механізованої бригади. Крім того, воїнам-землякам привезли також продукти харчування, медикаменти, взуття, зібрані їхніми родинами та волонтерами.

 

Як повідомив перший заступник голови Баранівської райдержадміністрації Володимир Хіміч, це вже другий позашляховик, який громада району відправляє на схід держави.

 

«Першу таку автівку ми передали військовим 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади. Тепер аналогічну модель доправили бійцям 10-го окремого мотопіхотного батальйону. Вони нещодавно телефонували та повідомили, що в результаті обстрілу «Градів» залишилися без своєї «Газелі» і наразі потребують автомобіль такого типу».

 

Кошти на придбання цього автомобіля вартістю 43 тис. грн. збирала вся громада Баранівського району: приватні підприємці, колективи загальноосвітніх шкіл, жителі територіальних громад сіл і селищ, районні осередки політичних партій, громадські об’єднання та небайдужі громадяни. На даний час збір коштів продовжується.

 

 

Прес-служба облдержадміністрації

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців