Громадськість вирішила перевірити документи до складу громадської ради ОДА

17.07.2017 19:13 Житомирська область, громадська рада, установчі збори, документи, перевірка, Ярослав Лагута Версія для друку
422  

В тижневий термін перевірити всі документи, які подали громадські організації для участі в установчих зборах для формування громадської ради при Житомирській облдержадміністрації.

 

Таке рішення прийняли кандидати до нового складу громадської ради при ОДА під час установчих зборів, які відбулись сьогодні, 17 липня.

 

Участь в установчих зборах взяв заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута, який зазначив: «Житомирська облдержадміністрація зацікавлена в якомога більшому представництві абсолютно всіх громадських організацій в установчих зборах. І категорично проти, якщо документи у когось не приймались або приймались з порушенням. Мені хотілося б, щоб з усіх районів максимальна кількість організацій змогла законним способом подати документи, а вже з них – громадськість обирала б 35 найбільш достойних до складу громадської ради при облдержадміністрації».

 

Таким чином, представники громадських організацій ініціювали перевірку документів, які подані для формування нового складу громадської ради. В тому числі 25 організації, документи яких відмовилась розглядати ініціативна група.

 

Нагадаємо, що ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Житомирській ОДА була створена 19 травня 2017 року, прийом документів розпочався 22 травня, 1 липня ініціативна група завершила перевірку документів громадських організацій та оприлюднила оголошення про проведення установчих зборів та перелік ГО, які братимуть в них участь.

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців