• Карта сайту
 • Житомирщина – серед кращих областей в Україні у розбудові місцевого самоврядування

  докладніше

  «Гаряча лінія» Служби автомобільних доріг в області

  Служба автомобільних доріг в Житомирській області наголошує: якщо на дорогах виникає складна ситуація у зв’язку із погодніми умовами, ви можете звернутися на цілодобову «гарячу лінію» (0412) 47-05-34, (0412) 47-05-35.

  докладніше

  Діти загиблих Героїв відпочили у Чехії. ФОТО

  Діти загиблих учасників АТО перед Новим роком на запрошення української діаспори у Чехії відвідали Прагу.

  докладніше

  Голова ОДА Сергій Машковський вітає жителів області з Новим роком. ВІДЕО

  «Дорогі, рідні земляки! Нехай у Новому році із сяйвом різдвяної зірки та гучною колядою у ваші оселі завітають мир, родинне тепло і затишок!», - Сергій Машковський, голова Житомирської ОДА.

  докладніше

  «Теплий» рік за програмою енергоефективності

  На кінець грудня 2015 року за державною програмою енергоефективності було видано кредитів на суму близько 1,3 млрд грн. Про це інформує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

  докладніше

  Житомирщина отримала підручники для 4 і 7 класів

  На початку нового навчального року у вересні 2015 року в освіті виникла проблема забезпечення учнів 4 і 7 класів підручниками, викладеними за новою програмою. Нарешті пройшли тендерні торги та навчальні матеріали були закуплені.

  докладніше

  Дотримуйтесь правил безпеки під час святкування Нового року!

  Розпочалися новорічні свята. Тож, аби свято обійшлося без травмувань та пожеж, рятувальники нагадують про заходи безпеки.

  докладніше

  Спільна праця – запорука вирішення проблем учасників АТО

  Соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей активно обговорювали керівники області, голови РДА та міськвиконкомів, районних рад, керівники департаментів та управлінь, за участю представників Центру допомоги учасників АТО, громадських організацій, волонтерів області на нараді сьогодні, 30 грудня.

  докладніше

  У Житомирі влаштували свято для дітей загиблих учасників АТО. ФОТО

  У Житомирській облдержадміністрації сьогодні, 30 грудня, привітали з наступаючими новорічними святами дітей загиблих учасників АТО.

  докладніше

  Подарунок у вигляді 14 нових автобусів чекає на школярів Житомирщини

  30 грудня, напередодні новорічних та різдвяних свят, голова облдержадміністрації Сергій Машковський передав ключі та документи від шкільних автобусів представникам районів.

  докладніше