• Карта сайту
 • Як працюватиме Національна служба здоров'я України

  Вчора, 28 грудня, Президент підписав Закон, що дав старт медичній реформі, а Уряд ухвалив базові документи, які дозволять розпочати системні зміни, зокрема — Положення про Національну службу здоров’я України. Цей документ є ключовим для впровадження реформи фінансування системи охорони здоров’я. Розповідаємо, коли буде створено НСЗУ і які функції виконуватиме Служба.

  докладніше

  Більше 13 млн українців у селах отримають якісні та доступні медичні послуги завдяки дії нового закону про сільську медицину

  Понад 13 мільйонів українців, що проживають у сільській місцевості, отримають якісні та доступні медичні послуги завдяки дії нового закону №7117 «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості»

  докладніше

  У Високівській ОТГ побудували мережу сучасних зупинок та кабінети онлайн комунікації

  У Високівській ОТГ завершили будівництво нових посадкових безпекових майданчиків для шкільних автобусів у 4 населених пунктах громадах.

  докладніше

  Рятувальники закликають бути обережними з піротехнікою під час святкувань

  Щоб уникнути травм і нещасних випадків у поводжені з піротехнікою, необхідно: зрозуміти принцип дії піротехнічного обладнання, використовувати тільки сертифіковані піротехнічні засоби і обов’язково згідно з вимогами інструкцій.

  докладніше

  Новий фронт-офіс для обслуговування пенсіонерів відкрили у Радомишлі

  Оновлений зал обслуговування громадян відкрили для надання послуг понад 11 пенсіонерам Радомишля та району.

  докладніше

  Лісгоспи Житомирщини реалізували 45 тис. новорічних ялинок

  Лісгоспи Житомирської області вже реалізували 45 тис. новорічних ялинок на загальну суму 1 млн 800 тис. грн.

  докладніше

  У 2017 році Держгеокадастр Житомирщини передав у власність учасникам АТО понад 2,7 тис. гектарів землі

  Упродовж 2017 року до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надійшло 3304 заяви від учасників АТО на отримання земельних ділянок.

  докладніше

  В Україні дано старт реформі сільської медицини, – Геннадій Зубко про підписання Президентом України Закону 7117

  Сільській медицині бути! Президент України підписав Закон 7117 «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості». Він покликаний вирішити проблему з критичним станом первинної медичної допомоги у сільській місцевості, яка не вирішувалась десятиліттями. Зробити цю медичну послугу якісною, розвернути її до сільських мешканців, яких в Україні понад 13,1 млн, а в деяких…

  докладніше

  Доступні ліки: У 2018 році безоплатних ліків стане більше

  Уряд ухвалив зміни до програми, які дозволяють збільшити кількість безоплатних препаратів щонайменше на 10 торгових назв та додають 2 діючі речовини для лікування серцево-судинних захворювань та діабету 2 типу.

  докладніше

  Громади можуть подати проекти для надання методологічної підтримки у рамках медичної реформи

  Проект «USAID Реформа ВІЛ-послуг у дії» оголошує конкурс проектів з розвитку первинної медичної допомоги для надання методологічної підтримки в рамках підготовки до переходу на нову систему фінансування та впровадження реформи охорони здоров’я на ПМД.

  докладніше