Грудень 2018

Депутати обласної ради сьомого скликання працювали понад 4 годин під час останньої передноворічної 20-ої сесії.

докладніше

За рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році буде фінансуватись 23 обласні програми, із них – 10 нових галузевих програм, які затвердили депутати під час останньої сесії цього року.

докладніше

Бюджет 2019 року – це бюджет перспектив Житомирщини. У наступному році буде можливість спрямувати величезні ресурси на капітальні видатки - будівництво і нові символи змін.

докладніше

Понад 400 дітей стали учасниками благодійної акції від команди «Дизель Шоу» та протягом двох годин спілкувалися і фотографувалися з акторами.

докладніше

На 2018 рік Житомирській області з державного бюджету виділили області 23,5 млн грн для виплати грошової компенсації на придбання житла 26 родинам осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей.

докладніше

Наразі на Житомирщині відповідно Календаря профілактичних щеплень вакцинували у віці одного року майже 88% дітей та у віці шести років 86%.

докладніше

У Хорошеві відбулося засідання Ради регіонального розвитку, де підбили підсумки реалізації реформи децентралізації у районі – 84% території охоплено об’єднаними територіальними громадами. Також під час засідання Ради обговорили перспективи на 2019-2021 роки.

докладніше

З початку року до лікарів звернулись 369,3 тис. жителів, які вже отримали ліки за 687 тис. за рецептами. Це препарати для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою.

докладніше

Реформа децентралізації, реалізацію якої ініціював Президент України, вже показала свою ефективність. Наразі громади мають скоригувати свої стратегії, обговорити перспективи із жителями та затвердити послідовний план розвитку територій на найближчі 3 роки.

докладніше

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців