Ігор Гундич дав керівникам районів та ОТГ 2 дні на підготовку пропозицій щодо мережі амбулаторій

18.01.2018 10:56 Житомирська область, амбулаторії, будівництво, проекти, кошти, конференція, Ігор Гундич Версія для друку
719  

До кінця дня, 19 січня, райони та об’єднані громади області мають надати свої пропозиції щодо виду проекту та розташування амбулаторій у сільській місцевості. На реалізацію більше 50 проектів Мінрегіон виділив 155,5 млн грн, які вже є на рахунку області.

 

На цьому наголосив голова ОДА Ігор Гундич вчора, 17 січня, після онлайн-конференції із розбудови первинної медицини у сільській місцевості, яку проводив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

 

«Кошти на будівництво, реконструкцію та відновлення амбулаторій у сільській місцевості у нас є – 155,5 млн грн знаходяться на рахунку області. Це той рідкісний випадок, коли спочатку виділяють кошти, а потім ставлять завдання. Проблем з фінансуванням у нас немає, тому потрібно якнайшвидше подати пропозиції Мінрегіону, щоб розпочати будівництво амбулаторій зі всіма вимогами постанови Кабінету Міністрів. До кінця дня, 19 січня, я чекаю від усіх районів та об’єднаних громад пропозицій для формування мережі сільських амбулаторій області», – зазначив Ігор Гундич керівникам райдержадміністрацій та громад Житомирщини.

 

Постанова Кабінету Міністрів № 983 від 6 грудня 2017 наразі включає нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт амбулаторій. Рекомендований розмір співфінансування ОТГ та районів – не менше 15%.

 

«Якщо ми говоримо про реконструкцію, то будівля має підходити під параметри проектів планування сучасних амбулаторій. Маємо врахувати доступність пацієнтів до медичної допомоги, в тому числі людей з інвалідністю. Якщо це будуть нові амбулаторії, то влаштовувати їх потрібно там, де вже є комунікаційні мережі. Крім цього, будувати амбулаторію там, де немає лікаря, немає сенсу. Тому ваша задача – знайти фахівця, який буде надавати якісні послуги жителям. Саме для цього Мінрегіон пропонує проекти із житловим приміщенням для лікаря з родиною», – акцентував голова ОДА.

 

За словами Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка, облдержадміністрації мають подати спроможну мережу надання первинної медичної допомоги з урахуванням наявної мережі надання ПМД – пропозиції щодо будівництва нових та ті, які будуть відновлювати. Крім цього, також надати перелік закладів ПМД, побудованих за рахунок різних джерел фінансування, які передбачається прийняти в експлуатацію в 2018 році.

 

Нагадаємо, що наприкінці 2017 року Ігор Гундич анонсував будівництво 54 амбулаторій нового зразка із житлом для лікарів, обладнанням і транспортом.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців