Ігор Гундич допомагає жителям області вирішувати проблемні питання

12.09.2017 11:40 Житомирська область, голова ОДА, Ігор Гундич, прийом громадян, звернення, допомога, вирішення питань Версія для друку
300  

Придбання слухового апарату для дитини – із таким питанням звернулася одинока мати до голови облдержадміністрації Ігоря Гундича.

 

Провів особистий прийом громадян керівник області сьогодні, 12 вересня.

 

Одинока мати, жителька міста Житомира звернулася до Ігоря Гундича з питанням надання допомоги у придбанні слухового апарату для 14-річного сина. Дитині необхідний слуховий апарат марки Siemens, вартість якого понад 100 тис. грн. Апарат, яким сьогодні користується хлопчик, вже не підходить, і через це виникають проблеми із мовою та спілкуванням із однолітками.

 

«З нашого боку ми вам допоможемо максимально – дитина має жити повноцінним життям. Прийоми громадян і проводяться, для того, щоб допомагати жителям нашої області», – сказав Ігор Гундич.

 

Крім цього, до керівника області звертаються люди щодо вирішення земельних питань, допомоги на лікування, як дітей, так і дорослих, які опинилися у складних життєвих обставинах. Усі інші звернення направляються для оперативного вирішення відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації.

 

Для того, аби потрапити на особистий прийом до голови ОДА Ігоря Гундича, вам необхідно залишити свої координати та проблемне питання у відділі роботи із зверненнями громадян за тел.: 47-50-04 або за адресою м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1. І вас запросять на визначену дату.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців