Ігор Гундич ініціює збільшення сум під пільгове кредитування на житло у селі

10.10.2017 18:23 Житомирська область, кредит, будівництво на селі, програма, "Власний дім", Ігор Гундич Версія для друку
410

Збільшити ліміт кредитування для жителів Житомирщини, які скористаються програмою індивідуального будівництва житла на селі, від 150 до 300 тисяч гривень. А також додати ще 500 тисяч гривень для реалізації програми у 2017 році.

 

З такою пропозицією звертається голова Житомирської ОДА Ігор Гундич до депутатів обласної ради – питання про збільшення фінансування програми вноситиметься на чергову сесію, яка відбудеться 2 листопада.

 

За словами Ігоря Гундича, вже 15 родин успішно скористались умовами пільгового кредитування і надалі молодим сім’ям буде зручно та вигідно позичати кошти у держави. А розширення фінансових можливостей програми сприятиме тому, що все більше родин скористається кредитом під 3% річних для будівництва житла на селі.

 

«За допомогою програми жителі області зможуть придбати, збудувати або відремонтувати житло на селі. Це реальна можливість переїхати у власний дім за вихідними умовами кредитування – під 3% річних. Програма підтверджує свою ефективність тим, що навіть молоді сім’ї є її користувачами», – наголошує голова ОДА.

 

Загалом у 2017 році на реалізацію програми «Власний дім» з державного бюджету вже виділено 1,2 млн грн, з обласного – 1,1 млн грн.

 

Якщо депутати обласної ради підтримають пропозицію голови ОДА, то виділення додаткових коштів дасть можливість жителям Житомирщини взяти під 3% річних:

  • до 300 тисяч гривень кредиту для будівництва житла у селі;
  • до 200 тисяч гривень кредиту для придбання житла;
  • до 150 тисяч гривень на ремонт чи реконструкцію житла.

 

Обласною програмою зможуть скористатися люди, які проживають і працюють у селах та селищах області.

 

Нагадаємо, що сума кредиту визначається Фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі з урахуванням рівня платоспроможності і не може перевищувати кошторисної вартості об’єкта кредитування. Перелік  документів  необхідних для  отримання  кредиту можна переглянути ТУТ.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців