Ігор Гундич керівникам територіальних управлінь: Такий підхід не пройде

22.02.2017 16:01 Житомирська область, голова ОДА, Ігор Гундич, Рада інвесторів, територіальні органи, звернення Версія для друку
636

1Жорстко і недвозначно відреагував голова ОДА Ігор Гундич на скарги інвесторів щодо роботи територіальних органів у Житомирській області.

 

Зокрема, звернення стосувалися управлінь Держгеокадастру, Держпраці, Держекоінспекції та Державної архітектурно-будівельної інспекції.


Хоч вони і не перебувають у прямому підпорядкуванні керівництва області, Ігор Гундич націлений скоординувати їхню роботу на більш ефективний результат та співпрацю з бізнесом, який дає робочі місця, інвестиції та платить податки в бюджет області.


Сьогодні, 22 лютого 2017 року, керівник області мав серйозну розмову з представниками територіальних управлінь у присутності представників бізнесу, що входять до складу Ради інвесторів.


«Я не прихильник "телефонного права", коли потрібно дзвонити до територіальних органів і просити їх виконувати свою роботу. Свої функції ви, шановні управління Держгеокадастру, Держпраці, Держекоінспекції та Державної архітектурно-будівельної інспекції, маєте виконувати як годинники, а не ставити палки в колеса бізнесу і громадянам. Будь ласка, робіть все для того, щоб підприємці мені не дзвонили і не скаржилися!», – сказав керівник області територіалам.


Голова ОДА додав, що у разі подальшого надходження скарг, змушений буде вдатися до більш жорстких дій.


«Якщо ви думаєте, що мені не підпорядковуєтеся, а тому можна робити що завгодно – такого не буде! Я кажу вам це чітко і відповідально. Це стосується поки що чотирьох територіальних органів, на які більше всього надходить скарг. Сподіваюся, ті, хто треба, мене почули», – сказав Ігор Гундич.


Нагадаємо, сьогодні відбулося засідання Ради інвесторів, де представники бізнесу висловилися щодо проблемних питань. Голова ОДА Ігор Гундич запевнив інвесторів, що забезпечить їм максимальну підтримку – 100% їх звернень мають бути вирішеними.

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців