Ігор Гундич: Ми забезпечимо всі умови, щоб агропідприємства сплачували податки у Житомирській області

18.05.2017 14:08 Житомирська область, аграрії, промисловість, податки, кошти, земля, Ігор Гундич Версія для друку
422  

37 сільськогосподарських підприємств працюють на території Житомирщини, але зареєстровані на території інших областей, куди сплачують податки.

 

Забезпечити необхідні умови та підтримку аграріям пообіцяв голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич сьогодні, 18 травня, на нараді з такими підприємцями.

 

«За підрахунками близько 25 мільйонів гривень щороку йде за межі області від наших підприємців, які зареєстровані на території інших областей. Законодавчі можливості для сплати податків тут, на Житомирщині, є. Потрібно тільки бажання. Я готовий з кожним зустрітися і проговорити це питання, посприяти, де необхідно, але щоб ці податки залишалися у Житомирській області», – зазначив Ігор Гундич.

 

За результатами наради голова ОДА дав доручення управлінню агропромислового розвитку та департаменту фінансів ОДА спільно з фіскальною службою за тиждень підготувати пропозиції та шляхи вирішення зазначеного питання.

 

Довідково:

 

Зі 180 інвестиційних підприємств, які здійснюють господарську діяльність на території області, лише 143 зареєстровані та сплачують податки у області. 37 компаній зареєстровані в інших регіонах, куди відповідно надходить облік вирощеної продукції та сплачуються податки. В Києві та Київській області зареєстровано 22 підприємства, у Вінницькій області зареєстровано 5 підприємств, у Дніпропетровській області 3 підприємства, у м. Запоріжжі - 2, у Хмельницькій,  Рівненській, Кіровоградській, Миколаївській і Черкаській  по одному підприємству. 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців