Ігор Гундич не задоволений прибиранням доріг, тому закріпить за кожною ділянкою відповідальних осіб

20.12.2017 17:46 Прибирання снігу, дороги, доручення, Ігор Гундич, Житомирщина Версія для друку
414

Голова ОДА Ігор Гундич не задоволений якістю розчищення доріг від снігу на Житомирщині. Попередження отримали відповідальні за це керівники структур. Для того, аби ситуація була завжди на контролі, на Житомирщині за кожною дорогою державного значення, де найбільший транспортний рух, на зимовий період будуть закріплені відповідальні особи та спецтехніка. Це допоможе швидко та якісно врегульовувати ситуації із заторами та станом проїжджої полоси під час сильних снігопадів.

 

Таке доручення дав сьогодні, 20 грудня, голова облдержадміністрації Ігор Гундич керівникам управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму, облавтодору та служби автомобільних доріг.

 

«До кінця тижня надаєте мені перелік доріг державного значення, де рух транспорту найбільший, і відповідальних осіб, закріплених за цими дорогами та перелік техніки, яка може бути задіяна. Під час снігопадів ці люди мають бути на дорогах, не тільки моніторити їх стан, а й організовувати процес розчищення належним чином, не допускати утворення заторів та у разі потреби швидко залучати додаткову допомогу підприємств, МНС, військових», – дав доручення профільним службам керівник області Ігор Гундич.

 

Голова ОДА підкреслив, що тепер доповідати про прибирання доріг керівники служби, облавтодору та профільного управління будуть не із кабінетів, а під час особистих об’їздів.

 

«Під час снігопадів та складних погодних умов ви маєте бути не в кабінетах, а на виїздах, безпосередньо на дорогах. Аби самим розуміти, як там зараз водіям і врегульовувати ситуацію. Про те, як посипані і розчищені дороги, будете доповідати мені не папірцями, а в телефонному режимі з об’їзду доріг», – попередив Ігор Гундич.

 


 


 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців