Ігор Гундич перевірив, як у селі відбудовується одна з майбутніх кращих шкіл області

25.12.2017 15:27 Школа, новий освітній простір, Ігор Гундич, Радовель, Михайло Весельський, децентралізація Версія для друку
728  

Сьогодні, 25 грудня, голова ОДА Ігор Гундич оглянув, як проходять роботи з реконструкції школи в селі Радовель Олевського району. Заклад відбудовують за кошти бізнесу. Саме бізнесмен і дає перспективи розвитку селу – школу, житло для освітян, автомобіль швидкої, старт для розвитку людей.

 
"Переконався, що соціально відповідальний бізнес на Житомирщині дає друге дихання селу. Яким би віддаленим воно не було. Село Радовель Олевського району незабаром матиме школу, якій зможуть позаздрити в обласному центрі", – сказав керівник області під час зустрічі із бізнесменом, який розвиває село – Михайлом Весельським, та спілкування з громадою.
 
Радовель у наступному році матиме школу, яка буде не гіршою, ніж заклади в обласному центрі. Адже відбудовується за сучасними європейськими технологіями і стандартами. Школа буде оформлена й укомплектована під вимоги нового освітнього простору.
 
У планах – будівництво житла для вчителів.
 
Вже сьогодні громада також отримала від мецената укомплектований автомобіль швидкої допомоги, а жителі, які бажають розвивати власну справу – саджанці та технології вирощування малини.
 
Ігор Гундич підкреслив, що готовий максимально підтримувати таких бізнесменів, а також справи, за які вони беруться. Адже за цей час люди стали згуртованими, активними, готовими розвивати громаду, а також зацікавилися децентралізацією. Саме ця реформа дасть їм основні можливості.
 
"Радий, що громада підтримує ініціативи бізнесу і активно включається в процес. Якщо рік тому люди тут категорично не бажали об'єднуватися, то вже сьогодні під час спілкування з ними я чітко зрозумів: децентралізація тут буде і лише посилить їх", – наголосив Ігор Гундич.

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців