Ігор Гундич під час наради із силовиками: Це наша спільна відповідальність – забезпечити правопорядок в області

10.10.2018 15:54 Житомирська область, силовики, нарада, правоохоронні органи, порядок, відповідальність, Ігор Гундич Версія для друку
179

Забезпечити законність та правопорядок на Житомирщині, протидіяти злочинності – це спільна відповідальність органів влади та правоохоронних органів. Адже чим злагодженіше будуть спільні дії, тим простіше боротись із негативними явищами, які є на території області.


На цьому акцентував увагу голова Житомирської ОДА Ігор Гундич під час координаційної наради керівників правоохоронних органів області сьогодні, 10 жовтня.


«Маємо разом консолідовано діяти, аби боротися із такими явищами, як незаконне випалювання вугілля, видобуток бурштину, піску, вирізання лісів. Це наша спільна відповідальність. І чим злагодженіше будуть наші дії, тим простіше нам буде боротись із цим», – зазначив голова ОДА.

 

Також керівник області підкреслив, що багато уваги наразі приділяється зловживанням у сфері дорожнього будівництва. Адже при такому фінансуванні, яке виділяється на дороги, правоохоронні органи мають контролювати процес використання коштів.

 

Прокурор області Любомир Війтович повідомив, що цьогоріч у результаті вжитих скоординованих заходів рівень розкриття кримінальних правопорушень за результатами досудового розслідування є вищим, ніж середній показник в Україні – 43% проти 39,7%. На 4% зменшилась кількість облікованих кримінальних правопорушень, у тому числі на 18,2 % – тяжких злочинів. На третину більше скеровано до суду обвинувальних актів, у тому числі з угодами про визнання винуватості – 239 проти 177.

 

Участь у нараді взяли голова облради Володимир Ширма, начальник ГУНП у Житомирській області В’ячеслав Печененко, начальник Управління СБУ в області Віктор Панасюк.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців